PER 14 DIENŲ NUO PREKĖS PRISTATYMO DIENOS JŪS GALITE:

  • Pakeisti prekę į kitą.
  • Susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Prekės keitimo atveju, keičiamą prekę pristatysime nemokamai!
Svarbu! Jūsų patirtos siuntimo išlaidos grąžinant prekę nėra padengiamos.

KAIP GRĄŽINTI AR KEISTI PREKĘ PER OMNIVA PAŠTOMATUS?

1. Užpildykite prekių grąžinimo formą šiame puslapyje: GRĄŽINIMAS PER OMNIVA

2. Supakuokite grąžinamą prekę ir įdėkite į Omniva paštomatą.

3. Norint prekę pakeistį į kitą, Omniva puslapyje, skiltyje "Pinigų grąžinimo būdas", pasirinkite "Keitimas į kitą prekę" ir susisiekite su mumis el.paštu info@miestomada.lt arba telefonu: +37065358078, kad galėtume Jums rezervuoti keičiamą prekę.

4. Grąžinimo kaina 2,15 €. 

PRADĖTI GRĄŽINIMĄ PER OMNIVAFLIPO GRĄŽINIMO VIDEO


KAIP GRĄŽINTI AR KEISTI PREKĘ LIETUVOS PAŠTU?

Informuojame, kad Lietuvos paštas siuntas į mūsų biurą pristato vieną kartą per 3 savaites, todėl labai prašome, esant galimybei, grąžinamas prekes siųsti per Omniva paštomatą.

Norėdamas grąžinti ar pakeisti prekę, Pirkėjas turi išsiųsti ją registruotu paštu šiuo adresu:

UAB Mido idėjos
M.Mažvydo 12 - 71
Vilnius LT - 06269

Kartu su grąžinama preke (prekėmis), Pirkėjas turi atsiųsti užpildytą grąžinimo formą. Atsisiųskite grąžinimo formą čia.

Prekės keitimo atveju, prašome susisiekti su mumis el.paštu info@miestomada.lt arba telefonu: +37065358078, kad galėtume Jumsrezervuoti keičiamą prekę. Prekės keitimo atveju, keičiamą prekę pristatysime nemokamai.

KEIČIAMOS ARBA GRĄŽINAMOS PREKĖS TURI ATITIKTI ŠIUOS KRITERIJUS:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje nepažeistoje pakuotėje; 
  • prekė turi būti nenaudota ir Pirkėjo nesugadinta; 
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);

DĖMESIO: moteriški apatiniai drabužiai, apatiniai marškiniai, maudymosi kostiumėliai, maudymosi drabužiai, pėdkelnės, kojinės, puskojinės, naktiniai marškiniai, pižamos, liemenėlės, juosmenys, korsetai, apatinis trikotažas ir panašūs gaminiai yra netinkami grąžinti ar keisti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių pagal 6.22810 straipsnį. 

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 7 d.d. po to, kai prekė yra gauta, patikrinama, kad ji yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, yra visi įpakavimai, etiketės.

Jei klientas pasinaudojo papildoma nuolaida (pvz. nemokamas pristatymas) ir vėliau atšaukė (grąžino) bent vieną prekę iš šio užsakymo, "Miestomada.lt" turi teisę iš klientui grąžinamos sumos išskaičiuoti suteiktą papildomos nuolaidos sumą. Pavyzdžiui, perkant prekių už 60 EUR automatiškai yra suteikiamas specialus pasiūlymas - nemokamas prekių pristatymas, tačiau, jei klientas grąžina vieną ar daugiau prekių ir likusių užsakymo prekių suma nesiekia 60 EUR, tuomet pritaikytas nemokamo pristatymo pasiūlymas yra atšaukiamas ir pristatymo kaina yra išskaičiuojama iš grąžinamos sumos.

Prekė pridėta į norų sąrašą

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia