Guminiai batai vaikams

Filtruoti pagal
Batų dydis
Dominuojanti spalva
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filter
Guminiai batai  Shelovet Guminiai batai  Shelovet  2
Pristatymas: 5 - 12 darbo dienos
Guminiai batai vaikams

Guminiai batai Shelovet

SHELOVET
HQ1906BL
29,90 €
Guminiai batai Shelovet
25 27 28 29 30 26
Guminiai batai  Shelovet Guminiai batai  Shelovet  2
Pristatymas: 5 - 12 darbo dienos
Guminiai batai vaikams

Guminiai batai Shelovet

SHELOVET
HQ-2BL
25,90 €
Guminiai batai Shelovet
24 25 27 26
Vaikiški su blizgesiu Guminiai batai rožinės spalvos Rain Vaikiški su blizgesiu Guminiai batai rožinės spalvos Rain 2
Pristatymas: 5 - 12 darbo dienos
Guminiai batai vaikams

Guminiai batai rožinės spalvos Rain

marka niezdefiniowana
HQ-2 CRIMSON(FUKSJA)
26,90 €
Guminiai batai rožinės spalvos Rain
23
Rodoma 1-37 iš 37 prekės(-ių)

Guminiai batai vaikams: kaip išsirinkti?

Daugelis suaugusiųjų sako, kad vienas smagiausių bei žaismingiausių vaikystės malonumų buvo taškytis balose. Tad neatimkite šios nerūpestingos pramogos ir iš savo vaikų. Na, o tai patogiausia bei saugiausia daryti, bus avint guminius batus. Tiesa, ne visada reikėtų kalbėti tik apie nerūpestingą pramogavimą – nepamirškime, kad būtent guminiai batai vaikams yra ir labai praktiškas sprendimas: šių batų kainos nėra didelės, jie nereikalauja daug priežiūros, apsiauti juos labai paprasta, o svarbiausia – net ir pačiam smarkiausiam lietui pliaupiant, galima drąsiai žygiuoti, nesibaiminti sušlapti kojyčių. Tačiau taip pat nesunku pastebėti, kad šiandien tokie batukai sudaro labai didelį pasirinkimą, todėl siekiant išsirinkti tinkamiausius, reikėtų atsakingai įvertinti ir ta tikras detales. 

Vaiko amžius bei pėdos ilgis – vieni svarbiausių kriterijų, Tad kruopščiai išmatuokite vaiko pėdos ilgį, kad įsitikintumėte naujojo pirkinio tinkamumu. 

Atsakingai vertinti reikėtų ne tik atžalos pėdos ilgį, bet ir pačių guminių batų aukštį. Šiandien jau galima įsigyti įvairaus aukščio vaikiškų guminių batų ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl neverta apsiriboti vienu pirkiniu. Idealiu sprendimų galėtų tapti dviejų skirtingų aukščių (žemesni bei aukštesni) guminiai batai, kuriuos būtų galima naudoti pagal situaciją. Pavyzdžiui, pliaupiant itin smarkiam lietui ir telkšant įspūdingo dydžio baloms ar tiesiog nusprendus apsilankyti miške, būtų galima rinktis ilgesnius guminius batus, o lyjant smarkiam lietučiui, pakaks ir trumpų guminukų. 

Klysta tie, kurie galvoja, kad guminukai – tai tik vasaros avalynė: nieko panašaus – šiandien jau galite įsigyti ir guminių batų su pašiltinimu, kurie puikiai tiks ir vėsesniu oru.

Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad guminiai batai atlieka ne tik puikią praktinę funkciją, bet ir puošia. Jei jūsų atžala kelia ne vieną reikalavimą apie tai, kaip turėtų atrodyti jai skirti guminiai batai, galite būti tikri – visus lūkesčius pateisinančią avalynę rasite pas mus. Siūlome itin įvairių spalvų, ilgių, formų guminių batų, dekoruotų įvairiais elementais, pasirinkimą.

Kodėl guminius batus vaikams verta pirkti Miesto mada parduotuvėje?

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl panorėjus nupirkti naujus guminius batus savo atžaloms, vertėtų jų ieškoti pas mus. Mūsų internetinėje parduotuvėje jūsų laukia itin didelis pasirinkimas guminių batų įvairaus amžiaus vaikams – mergaitėms ir berniukams. Tačiau ir tai dar ne viskas: akcija ir išpardavimas – taip pat yra itin dažni mūsų internetinėje parduotuvėje, todėl, jei jus domina pigios prekės vaikams – verta pirkti pas mus. Išskirtiniai pasiūlymai užtikrina, kad kainos sumažėja net keliasdešimt procentų. Na, ir, žinoma, taip pat nereikia pamiršti, kad pirkimas internetu ne tik užtikrina, kad kaina bus labai patraukli, bet ir padės sutaupyti labai daug laiko, tad jo kur kas daugiau turėsite smagiems pasivaikščiojimams bei žaidimams kartu su vaikais lauke. 

Prekė pridėta į norų sąrašą

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad MiestoMada.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.