Liemenėlės

Filtruoti pagal
Pasirinkite dydį:
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dominuojanti spalva
Stilius, modelis, ypatybė
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filter

Figūrą formuojančios liemenėlės

Figūrą formuojančios liemenėlės moterims yra pagamintos iš elastingų medžiagų, tokių kaip neoprenas, kuris prisitaiko prie jūsų kūno formos ir padeda suformuoti norimą siluetą.

Push-up liemenėlės yra idealus pasirinkimas moterims, norinčioms pakelti savo krūtinę ir suteikti jai natūralų išgaubtumą. Šios liemenėlės yra pagamintos iš elastingų medžiagų, kurios prisitaiko prie jūsų kūno formos ir padeda suteikti jūsų krūtinei natūralų išgaubtumą. Be to, šios liemenėlės taip pat padeda suformuoti gražesnę ir toningesnę krūtinę.

MiestoMada.lt parduotuvėje rasite platų pasirinkimą įvairių tipų figūrą formuojančių liemenėlių moterims, tokių kaip moteriškos figūrą formuojančios liemenėlės, push-up liemenėlės ir liemenėlės su pakietinimais. 

Klausimai ir atsakymai:

1. Kaip veikia moteriškos figūrą formuojančios liemenėlės?

Moteriškos figūrą formuojančios liemenėlės yra pagamintos iš elastingų medžiagų, tokių kaip neoprenas, kuris prisitaiko prie jūsų kūno formos ir padeda suformuoti norimą siluetą.

2. Kaip skiriasi push-up liemenėlės nuo kitų figūrą formuojančių liemenėlių?

Push-up liemenėlės skiriasi nuo kitų figūrą formuojančių liemenėlių tuo, kad jų pagrindinis tikslas yra pakelti krūtinę ir suteikti jai natūralų išgaubtumą. Šios liemenėlės yra pagamintos iš elastingų medžiagų, kurios prisitaiko prie jūsų kūno formos ir padeda suteikti jūsų krūtinei natūralų išgaubtumą.

Prekė pridėta į norų sąrašą

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad MiestoMada.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.