Basutės ir sandalai vaikams

Filtruoti pagal
Batų dydis
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dominuojanti spalva
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filter

Basutės ir sandalai vaikams: kaip išsirinkti?

Vaikiška avalynė yra ypač įvairi, tačiau bene daugiausiai dėmesio sulaukia basutės bei sandalai. Jų pasirinkimas šiandien yra labai didelis, todėl mamos bei tėčiai, kurie nusprendžia savo atžalai nupirkti būtent tokios avalynę, turėtų atsakingai įvertinti ir tam tikrus kriterijus. 

Vaiko amžius neabejotinai yra vienas svarbiausių į kurį reikia atsižvelgti perkant basutes ar sandalus,  o taip pat verta išmatuoti pėdos ilgį, kad būtumėte įsitikinę, dėl perkamos avalynės tinkamumo. 

Įvertinkite ir individualius vaiko gebėjimus ir atsižvelgdami į juos parinkite avalynę, turinčią tokį užsegimo mechanizmą, kuris būtų suprantamas bei įveikiamas jūsų atžalai (tai svarbu tuo atveju, jei vaikas jau savarankiškai aunasi batus). 

Klysta tie, kurie galvoja, kad basutės ir sandalai – tai  tik laukui skirta avalynė. Nieko panašaus: ir vieni, ir kiti, puikiai tinka avėti ir vidau patalpose. Tiesa, tokiu atveju, verta pirmenybę teikti ploną padą turintiems batams – tokie neskleis nepageidaujamų garsų ir netrikdys aplinkinių dėmesio. 

Basutės atvirais ar uždarais galais? Būtent su tokiu klausimu susiduria ne viena mama, nusprendus nupirkti tokios avalynės savo vaikui. Tačiau siekiant į šį klausimą, vertėtų pastebėti, kad geriausias sprendimas – įsigyti basutes tiek atvirais, tiek uždarais galais, kad galėtumėte rinktis tinkamiausią avalynę, priklausomai nuo situacijos (pavyzdžiui, vėsesnėmis dienomis puikiai tiks basutės uždarais galais ir atvirkščiai). 

Nesunku pastebėti, kad nemaža dalis tėvelių ypač atsakingai sprendžia klausimą kokią pinigų sumą reikėtų skirti šiam pirkiniui. Nereikia pamiršti, kad ankstyvoje vaikystėje vaikai avalynę išauga gretai, todėl basučių ar sandalų kaina iš tiesų neturėtų būti labai aukšta – netruksite net pastebėti, kaip teks dairytis naujų batų. Kita vertus, jei šeimoje auga dar vienas vaikas, kuriam bus galima perleisti vyresnio brolio ar sesės avalynę, tokiu atveju neverta taupyti kainos atžvilgiu – tik iš itin aukštos kokybės žaliavų pagamintos basutės ar sandalai bus pajėgūs kokybiškai tarnauti net kelioms atžaloms. 

Na, ir žinoma, ne ką mažiau svarbi yra ir šių batukų išvaizda. Jei jūsų atžala jau lanko darželį ar mokyklą, ko gero, drąsiai išsakys ir savo nuomonę apie tai, kaip turėtų atrodyti jai skirti batukai. Tačiau, kad ir kiek daug bebūtų pageidavimų, jie tikrai liks išgirsti, kadangi pas mus rasite pačių įvairiausių spalvų bei formų basučių ir sandalų, dekoruotų sagtimis, raukinukais, kaspinėliais, juostelėmis ir kitais elementais. Rasite tinkamiausią avalynę tiek kasdienai, tiek išskirtinėms progoms. Visu batai pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų, todėl tarnaus patikimai bei nereikalaus daug priežiūros. 

Kodėl basutes ir sandalus vaikams verta pirkti Miesto Mada parduotuvėje?

Nusprendus pradžiuginti savo atžalas naujomis basutėmis arba sandalais, verta apsipirkti pas mus dėl įvairių priežasčių. Visų pirma, čia jūsų laukia itin didelis basučių bei sandalų pasirinkimas mergaitėms ir berniukams, todėl tikrai rasite tuos, kurie puikiai pateisins ir jūsų vaikų poreikius, ir jūsų lūkesčius. Tačiau ir tai dar ne viskas – jei jus domina pigios basutės ar avalynė, taip pat verta pirkti pas mus, kadangi akcija ir išpardavimas – labai dažnas reiškinys ir jų metu kainos mažėja net iki keliasdešimt procentų. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad pirkimas internetu leidžia sutaupyti labai daug laiko ir tai yra puiki galimybė kiekvienai mamai ar tėčiui – apsipirksite greičiau ir sau patogiausiu metu. 

Basutės ir sandalai – patogiausia bei žaismingiausia vaikystės avalynė, tad jų niekada nebus per daug. 

Prekė pridėta į norų sąrašą

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad MiestoMada.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.