Ilgos suknelės

Filtruoti pagal
Pasirinkite dydį:
Dominuojanti spalva
Stilius, modelis, ypatybė
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filter

ILGOS MAXI SUKNELĖS INTERNETU

Magiškos ir užburiančios – ilgos suknelės moterims. Jeigu ieškote naujų galimybių išryškinti savo moterišką žavesį, “Miesto Mada” ilgų suknelių kolekcija sukurta būtent tam. Atėjo laikas atskleisti pasauliui savo subtilų seksualumą!

Suknelė – nuo seno žinomas moteriškumo simbolis. Tokio pobūdžio rūbas iki šių dienų išlaikė savo įtaką. Įvairūs pasaulio dizaineriai kūrė, kuria ir tikrai dar ilgai kurs naujus modelius, ieškos nestandartinių, žavių suknelių formų. Ar žinote, kad merginos, gavusios vieno garsaus Venecijos siuvėjo suknelę, sulaikydamos kvapą sprausdavosi net ir į korsetus vien tam, kad tilptų į savo išsvajotąją… Laikai pasikeitė ir mes, be abejo, Jūsų lįsti į korsetą tikrai neversime. MiestoMada.lt parduodamos ilgos suknelės moterims internetu yra neįtikėtinai patogios, švelnios, o turbūt dailumu nenusileidžia žymiam Venecijos siuvėjui.

Siūlome išskirtinai platų ilgų moteriškų suknelių pasirinkimą. Ilgos vasarinės suknelės, ilgos proginės suknelės su madingu skeltuku, žeme vilnijančios laisvalaikio suknelės – viską rasite mūsų kataloge. Dauguma suknelių pasiūtos atsižvelgiant į standartinius drabužių išmatavimus, tačiau, čia - ir didelių dydžių ilgos sukneles. Taigi, “Miesto Mada” suknelės puikiai tiks tiek lieknoms, tiek apkūnioms moterims, jaunoms merginoms ar paauglėms.

“Miesto Mada” ilgos suknelės gali būti su ilgomis rankovėmis arba visai be jų, atidengiančios dailius pečius. Raudona? Mėlyna? Žalia? Balta? Juoda? O gal - sidabrinė? Taip, visas jas turime, bet Jums lieka sunkiausias, o kartu ir pats maloniausias darbas - išsirinkti!

Norite čiupti suknelę jau dabar? Tai galite nesunkiai padaryti, kadangi prekiaujame internetu. Išsirinkite madingiausią ir Jums gražiausią suknelę, dėkite į krepšelį ir suknelė jau beveik pakeliui! Beje, kad suknelę įsigytumėte pigiau, nepamirškite peržvelgti taikomų akcijų. Pavyzdžiui, perkant už 60 eurų ir daugiau, Jūsų užsakymas bus atsiųstas nemokamai!

MiestoMada.lt - išskirtinės įvairiausių modelių madingos ilgos suknelės moterims.

Prekė pridėta į norų sąrašą

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad MiestoMada.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.