Odinės rankinės


Odinės rankinės

Odinė rankinė – tai stilingas ir solidžiai atrodantis aksesuaras, kuris gali būti derinamas prie įvairaus stiliaus aprangos. Itin platus odinių rankinių pasirinkimas leidžia kiekvienai moteriai pasirinkti tokią rankinę, kuri labiausiai derėtų prie kuriamo stiliaus ir atitiktų individualius poreikius. Odiniai rankinukai gali būti pačių įvairiausių stilių: gali būti pasirenkamos talpios odinės rankinės, odinės rankinės-delninės, odinės rankinės per petį, ir t.t. Pasirinkti tinkamą rankinę bus gerokai paprasčiau, jei atkreipsite dėmesį į keletą svarbiausių jos savybių, taigi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį ieškant tinkamiausio pasirinkimo?

Kaip išsirinkti odinę rankinę?

Moteriški rankinukai bus pasirenkami dar greičiau, jei atkreipsite dėmesį į kelias pagrindines savybes:

  1. Rankinės dydis. Pirmiausia pagalvokite apie tai, kokius daiktus dažniausiai reikia turėti su savimi, ir galbūt tai padės jums paprasčiau nuspręsti, kokio dydžio odinė rankinė gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Didelės rankinės gali praversti darbo dienomis: vykstant į darbą ar į paskaitas dažniausiai prireikia įsidėti ne taip ir mažai daiktų. Laisvalaikiui rinkitės kompaktiškesnes rankines, kurias bus pakankamai patogu nešiotis. Atkreipkite dėmesį  į nurodytus rankinės matmenis, ir priimti sprendimą tikrai nebus keblu.
  2. Rankinės stilius. Odinės rankinės gali būti pačių įvairiausių stilių, todėl pasvarstykite, ar patikusią rankinę nesunkiai priderinsite prie dažniausiai dėvimos aprangos. Jei norite, kad įsigyta rankinė puikiai derėtų prie bet kokių drabužių, puikiu pasirinkimu gali būti juoda odinė rankinė, kuri derės ir prie klasikinės aprangos, ir prie spalvingų laisvalaikio drabužių.
  3. Rankinės kaina. Renkantis rankinę dėmesys gana dažnai krypsta ir į jos kainą. Internetu parduodamos natūralios odos rankinės įprastai kainuoja pigiau, todėl toks pasirinkimas visada leidžia sutaupyti. Galite pasidomėti, kokioms rankinėms šiuo metu yra taikoma akcija: internetinėje parduotuvėje vykstantis prekių išpardavimas visada leidžia kokybiškų prekių įsigyti pačia geriausia kaina. Čia pirkėjus visuomet džiugina platus prekių pasirinkimas: siūlomos įvairių dydžių odinės rankinės moterims, itališkos rankinės, įvairių prekinių ženklų rankinukai, ir t.t.
  4. Rankinės gamintojas. Odinės rankinės iš Italijos yra vienos patvariausių, tačiau kitų šalių gamintojai taip pat gali pasiūlyti kokybiškų rankinių įsigijimą. Jei dvejojate, kokios firminės rankinės galėtų būti geriausiu pasirinkimu, pasidomėkite, kaip apie įvairius prekinius ženklus atsiliepia vartotojai, ir tai jums padės paprasčiau priimti sprendimą. Atminkite, kad originalios rankinės yra parduodamos tik oficialiose pardavimo vietose – venkite firminių rankinių pirkimo turguje. Prabangios odinės rankinės yra siūlomos specializuotose fizinėse ar internetinėse parduotuvėse, todėl neapsigaukite.

Odinių rankinių priežiūra

Kokybiškos rankinės tarnaus tikrai ilgą laiką tik tuomet, jei pasirūpinsite tinkama priežiūra, todėl svarbu laikytis kelių pagrindinių priežiūros taisyklių:

  1. Naują rankinę rekomenduojama impregnuoti – tai padės apsaugoti rankinę nuo purvo dėmių ir drėgmės (be to, impregnuotą rankinę bus kur kas paprasčiau valyti). Pirmiausia išbandykite impregnantą nepastebimoje vietoje – jei panaudojus priemonę neliks dėmių, galėsite impregnuoti visą rankinę.
  2. Odinė rankinė ilgiau nepraras savo formos, jei ją laikysite ant lygaus paviršiaus – reikėtų vengti odinės rankinės kabinimo (ypatingai tada, jei rankinėje laikote ganėtinai sunkius daiktus).
  3. Kosmetikos priemones laikykite kosmetinėje – taip galės užtikrinti, kad rankinės vidus nesusiteps.
  4. Palaikykite rankinės formą: jei ilgą laiką nenaudosite odinės rankinės, nelaikykite jos tuščios. Prikimškite rankinę laikraščių ar popieriaus – tai padės palaikyti jos formą (be to, toks rankinės užpildas galės sugerti drėgmę).
  5. Apsaugokite rankinę nuo dulkių – jei rankinės kurį laiką nenešiosite, įdėkite ją į maišelį.

Šios paprastos priežiūros taisyklės galės garantuoti, kad įsigyta odinė rankinė jus džiugins tikrai ilgą laiką.

 

 

 

 

Kaip išsirinkti odinės rankinės dydį? ▾

 Rankntis odinę rankinę, pagalvokite, kokius daiktus dažniausiai reikia turėti su savimi, galbūt tai padės jums paprasčiau nuspręsti, kokio dydžio odinė rankinė gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu.

Per kiek laiko gausiu užsakytą rankinę? ▾

Rankinę pristatysime per 5 - 9 darbo dienas. 

Prekė pridėta į norų sąrašą

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad MiestoMada.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.