Maudymosi kostiumėliai "Push up"


MAUDYMOSI KOSTIUMĖLIAI SU "PUSH UP"

MiestoMada.lt siūlo platų asortimentą moteriškų Push-up maudymosi kostiumėlių ir maudymukų. Jei norite paryškinti savo figūrą ir pasijusti patrauklesnėmis atostogų metu, tai puiki pasirinkimas.

Mūsų Push-up maudymosi kostiumėliai yra vientisi ir dviejų dalių. Vientisuose maudymosi kostiumėliuose yra integruota padėtis krūtims, todėl jie puikiai dera moterims su mažesne krūtine. Dviejų dalių maudymosi kostiumėliai leidžia pasirinkti patogesnį apatinių dalių dydį ir paryškinti krūtines su integruota padėtimi.

Mūsų Push-up maudymukai taip pat yra vientisi ir dviejų dalių. Vientisuose maudymukuose yra integruota padėtis krūtims, o dviejų dalių maudymukuose galite pasirinkti patogesnį apatinių dalių dydį ir paryškinti krūtines su integruota padėtimi.

Visi mūsų Push-up maudymosi kostiumėliai ir maudymukai yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų, kurios yra patogios ir elastingos, todėl jie puikiai dera ir palaiko jūsų figūrą. Be to, jie yra prieinami įvairiose spalvose ir dizainuose, todėl galėsite pasirinkti savo mėgstamiausią stilių.

Apsilankykite mūsų svetainėje MiestoMada.lt ir pažiūrėkite mūsų platų asortimentą moteriškų Push-up maudymosi kostiumėlių ir maudymukių. Mes tikime, kad rasite tai, ko ieškote, ir pasijusite patrauklios ir patogios atostogų metu.

Klausimai ir atsakymai:

1. Ar MiestoMada.lt turii Push-up maudymukus moterims?

Taip, MiestoMada.lt siūlo vientisius ir dviejų dalių Push-up maudymukus moterims.

2. Iš kokių medžiagų yra pagaminti MiestoMada.lt Push-up maudymosi kostiumėliai ir maudymukai?

MiestoMada.lt Push-up maudymosi kostiumėliai ir maudymukai yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų, kurios yra patogios ir elastingos.

GREITAS IR NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas perkantiems už 79€

PAPRASTAS GRĄŽINIMAS PAŠTOMATAIS

14 dienų grąžinimo politika su pinigų grąžinimo garantija 

Apsaugotas mokėjimas garantuotas

SSL šifravimo technologija užtikrina aukščiausią saugumo lygį.

Kokybiškas klientų aptarnavimas

Telefonu +37065588485 bei el.paštu [email protected]

Prekė pridėta į norų sąrašą

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad MiestoMada.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.