Šlepetės vaikams

Filtruoti pagal
Batų dydis
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dominuojanti spalva
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filter

Šlepetės vaikams: kaip išsirinkti?

Šlepetės vaikams – viena patogiausių bei jaukiausių avalynės rūšių, patikimai šildančių kojytes, o taip pat – užtikrinanti nevaržomą judėjimo laisvę. Būtent todėl, šiandien šlepetės vaikams yra labai populiarios ir sudaro itin didelį pasirinkimą. Tačiau, kad pasirinktumėte tokias, kurios idealiai tiks ir patiks jūsų vaikams, būtina įvertinti ir tam tikras detales. 

Vienas svarbiausių yra jūsų vaiko amžius bei pėdos ilgis. Taigi, rinkdamiesi šlepetes, atsižvelkite į tai, kiek metų yra jūsų mažyliu, o taip pat – atsakingai išmatuokite pėdos ilgį, kad būtumėte tikri dėl būsimo pirkinio tinkamumo. Tačiau svarbus yra ne tik vaiko pėdutės ilgis, bet ir šlepečių aukštis. Šiandien jau galima įsigyti itin įvairaus aukščio šlepečių ir būtent tai yra viena iš tų priežasčių, kodėl neverta apsiriboti viena pora. Vos kelių centimetrų aukščio šlepetės jūsų vaikams – puikus pasirinkimas, kai avalynės suteikiama šiluma bei jaukumas nėra pats svarbiausias rodiklis. Na, o tuo atveju, jei iš šlepečių tikitės maksimalios šilumos pirmenybę derėtų teikti kuo aukštesnėms, (pavyzdžiui, net keliolikos centimetrų aukščio šlepetėms). 

Atkreipkite dėmesį ir į tai, iš ko pagamintos šlepetėms – pirmenybę derėtų teikti kuo natūralesnėms žaliavoms – iš jų pagaminta avalynė maloniai šildys, tačiau leis išvengti kojų prakaitavimo. 

Įdomu tai, kad nemaža dalis mamyčių bei tėvelių, šlepetes atsisako pirkti dėl vienos paprastos priežastis ir ieško kitų pasirinkimų. Jų netenkina, kad šlepetės yra įsispiriamos, tad vaikai, bėgdami, -žaisdami bei dūkdami, iš jų netrunka išsispirti ir bėgioti po erdvę vienkojiniai. Būtent tokiais atvejais puikiu sprendimu tampa vaikiškos šlepetės su gumomis. Tokie batukai atrodo kaip visiškai įprastos šlepetės, tačiau turi patvarias gumutes, kurios neleidžia išsispirti bei nukristi šlepetėms nuo kojų, net ir greitai bėgant ar dūkstant. Taigi, nupirkę būtent tokias šlepetes, būsite tikri, kad jūsų vaikai jų tikrai nepames ir nesušals kojų. 

Na, ir, žinoma, taip pat svarbu nepamiršti, kad svarbi yra  išvaizda. Šiandien gaminamos šlepetės ne tik maloniai šildo kojytes, bet ir puošia, ir pakelia nuotaiką. Pas mus rasite ne tik įvairių spalvų bei formų vaikams skirtų šlepečių, bet ir dekoruotų įvairių gyvūnėlių motyvais. Tokios šlepetės berniukams ir mergaitėms tiks net ir tuo atveju, jei norima sukurti šventinį įvaizdį. 

Kodėl šlepetes vaikams verta pirkti Miesto Mada parduotuvėje?

Na, o nusprendus pirkti šlepetes vaikams, netrūksta priežasčių, kodėl tinkamiausio pirkinio reikėtų ieškoti būtent mūsų internetinėje parduotuvėje. Visų pirma, pas mus rasite itin didelį pasirinkimą šlepečių mergaitėms ir berniukams. Tačiau ir tai – dar ne viskas: nereikia pamiršti, kad mūsų internetinėje parduotuvėje tiek akcija, tiek išpardavimas yra labai dažni, todėl jų metu šlepečių kaina sumažėja iki keliasdešimt procentų. Na, ir taip pat nepamirškite, kad pirkdami internetu, sutaupysite labai daug laiko. 

Prekė pridėta į norų sąrašą

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad MiestoMada.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.