Batai vaikams

Filtruoti pagal
Kategorijos
Batų dydis
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dominuojanti spalva
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filter
 Sandalai vaikams rudos spalvos Izzy  Sandalai vaikams rudos spalvos Izzy 2
Pristatymas: 5 - 12 darbo dienos
Basutės ir sandalai vaikams

Sandalai vaikams rudos spalvos Izzy

FR1
311-C RAINBOW/KHAKI
26,90 €
Sandalai vaikams rudos spalvos Izzy
19 20 21 22 28 29
 Sandalai vaikams baltos spalvos Izzy  Sandalai vaikams baltos spalvos Izzy 2
Pristatymas: 5 - 12 darbo dienos
Basutės ir sandalai vaikams

Sandalai vaikams baltos spalvos Izzy

FR1
311-B WHITE
26,90 €
Sandalai vaikams baltos spalvos Izzy
19 20 21 22 23 24 27 28 29 30 26
 Sandalai vaikams juodos spalvos Izzy  Sandalai vaikams juodos spalvos Izzy 2
Pristatymas: 5 - 12 darbo dienos
Basutės ir sandalai vaikams

Sandalai vaikams juodos spalvos Izzy

FR1
311-A BLACK
26,90 €
Sandalai vaikams juodos spalvos Izzy
19 20 21 22 23 25 27 28 30
Vaikiški   balerinos   Z  baltos spalvos Cobi Vaikiški   balerinos   Z  baltos spalvos Cobi 2
Pristatymas: 5 - 12 darbo dienos
Balerinos vaikams

Vaikiški balerinos baltos spalvos Cobi

PA1
MC323/324 WHITE
30,90 €
Vaikiški balerinos baltos spalvos Cobi
20 21 22 23 24 25 27 28 29 30 26
Rodoma 1-60 iš 1026 prekės(-ių)

Batai vaikams: kaip išsirinkti?

Visi tėveliai, o ypač mamos – puikiai žino, kad vaikiško garderobo formavimas bei įsigijimas yra ne tokia jau ir lengva užduotis, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, juk tenka ne tik atsižvelgti į atžalų nuomonę (kuri keičiasi itin dažnai), o taip pat ir įvertinti daugybę praktinių aspektų: ar batai bus pakankamai šilti, tačiau, ar sudarys sąlygas odai kvėpuoti? Ar avint pasirinktus batus bus saugu eiti slidžiais, šlapiais paviršiais? Ar avalynė reikalaus daug priežiūros ir t.t. Taigi, išsirinkti ne taip jau ir paprasta, tačiau šį iššūkį įveiksite lengviau, jei atkreipsite dėmesį į tam tikrus. 

Metų laikas ir atžalos amžius – savaime suprantama, vieni svarbiausių aspektų. Avalynė turi būti idealiai pritaikyta metų laikui, tačiau nereikėtų pamiršti ir tam tikrų smulkmenų, pavyzdžiui, reikėtų atminti, kad žieminiai batai nebūtinai reiškia, kad juos verta autis ir tuomet, kai temperatūra nukrinta ypač žemai. Esant labai žemai temperatūrai, geriausiai tiks pašiltinti, žieminiai batukai su kailiu. Tiesa, taip pat reikėtų pirmenybę teikti iš kuo natūralių ir aukštos kokybės medžiagų pagamintai avalynei, kadangi būtent tokia patikimai šildys, tačiau tuo pat metu neleis suprakaituoti kojytėms. 

Nereikia ir sakyti – kas jau kas, tačiau vaikai puikiai žino, kad ne tik vaikščioti, bet ir bėgioti labai smagu, tad nieko keista, jei ką tik ėjęs vaikas, nuspręs likusį atstumą įveikti bėgte. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad bėgimas turi būti ne tik spontaniškas ar malonus, bet ir saugus. Todėl tėveliai, rinkdami avalynę savo vaikams, turėtų atsakingai įvertinti ir tai, ar bus saugu ir patogu bėgti slidžia ir šlapia danga. 

Kad avalynė turi atitikti jūsų atžalos amžių bei kojos linkius, tai – taip pat aišku tėveliams, tačiau vien tik tuo apsiriboti irgi nederėtų. Nepamirškite ir individualių vaiko gebėjimų: rinkdami avalynę, pirmenybę teikite tokiai, kurią jūsų atžala gebėtų apsiauti ir pats (tai ypač aktualu, jei vaikas jau lanko mokyklą). Atsakingai įvertinkite ir tam tikrus elementus, pavyzdžiui, jei vaikas dar negeba užrišti batų raištelių, pirmenybę teikite avalynei, su lipdukais, kniedėmis ir t.t. 

Klausimas kiek pinigų skirti vaikiškai, avalynei, taip pat yra labai svarbus. Ir nors atsakymą į jį geriausiai žino patys tėvai, nereikia pamiršti, kad  ankstyvoje vaikystėje vaikai avalynę išauga ypač grietai. Taigi, įvertinkite, kuriam laiko tarpui bus reikalingi batai – tai taps viena iš lengviausių aplinkybių, ieškant atsakymo į klausimą, kokia turėtų būti šio pirkinio kaina.  Tiesa, situacija keičiasi iš esmės, jei šeimoje auga dar ir jaunėlis broliukas a jaunėlė sesutė, kuriai taip pat vėliau puikiai tiks įsigyta avalynė: tokiu atveju, pirmenybę derėtų teik brangesniam pirkiniui.

Na, ir, žinoma, taip pat ne ką mažiau svarbu yra ir tai, kaip atrodo avalynė. Jei jūsų vaikas jau lanko darželį ar mokyklą, tai, tokiu atveju, labai tikėtina, kad jis turi ir aiškią nuomonę apie tai, kaip turėtų atrodyti jam skirta avalynė. Ir tos nuomonės tėveliams tikrai verta paisyti, juk puikiai žinoma, kad vaikai itin noriai dėvi ir avi tuos drabužius bei batus, kurie jiems iš tiesų patinka.

Kodėl batus vaikams verta pirkti Miesto Mada parduotuvėje?

Taigi, jei planuojate savo atžalai pirkti batus, tikrai netrūksta priežasčių apsipirkti pas mus. Rasite itin didelį pasirinkimą įvairios vaikiškos avalynės – mergaitėms ir berniukams: nuo itin lengvos vasariškos, iki žieminių batų su pašiltinimu, kuriuos avint, jokia žiema nebus baisi. Dar viena priežastis pirkti internetu: nesunku pastebėti, kad vaikų priežiūra reikalauja iš tiesų daug dėmesio bei laiko, todėl avalynės įsigijimas internetinėje parduotuvėje leisi išvengti papildomų rūpesčių bei taupyti laiką. Tačiau tai – dar tikrai ne viskas: pas mus turėtų apsilankyti ir tiems tėveliams, kuriuos domina pigios prekėms vaikams – akcija ar išpardavimas yra labai dažni mūsų internetinėje parduotuvėje, todėl kainos taip pat gerokai sumažėja, net iki keliasdešimt procentų. 

Su Miesto mada – naujos avalynės, skirtos jūsų vaikams, įsigijimas gali būti paprastas, lengvas patogus ir greitas. 

Prekė pridėta į norų sąrašą

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad MiestoMada.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.