Moteriški kostiumėliai su sijonu

Filtruoti pagal
Pasirinkite dydį:
Dominuojanti spalva
Stilius, modelis, ypatybė
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filter
Rinkinys-BA-KMPL-14127.25-k... Rinkinys-BA-KMPL-14127.25-k... 2
  • −10%
Pristatymas: 5 - 12 darbo dienos
Drabužiai moterims

Rinkinys-BA-KMPL-14127.25-kobaltas

Badu
FC/405946
42,28 € 46,98 €
Medžiagos sudėtis: 46% viskozė, 31% polibutilenas, 23% poliestas Skalbimo instrukcijos: skalbti mašinoje 30°C temperatūroje
Universalus
Rodoma 1-77 iš 77 prekės(-ių)

KOMPLEKTAS SU SIJONU

MiestoMada.lt yra vienas iš populiariausių parduotuvių Lietuvoje, kurioje galite rasti įvairių stilių ir spalvų sijonų bei palaidinių komplektų. Jei ieškote elegancijos ir stilingumo, tuomet sijonų ir palaidinių komplektai yra puikus pasirinkimas. Šie komplektai puikiai tinka ne tik įvairioms progoms, bet ir kasdieniam naudojimui.

MiestoMada.lt siūlo platų sijonų ir palaidinių komplektų asortimentą, kuris apima įvairias spalvas, raštus ir stilius. Galite pasirinkti klasikinius juodos spalvos komplektus arba įsigyti spalvingesnius, kurie atspindės jūsų asmeninį stilių. Be to, parduotuvėje galite rasti ne tik sijonų ir palaidinių komplektus, bet ir komplektus su sijonais, kurie puikiai tinka žiemos mėnesiais.

Nepaisant to, kad sijonai ir palaidinės yra labai elegantiški ir stilingi drabužiai, jie taip pat yra labai patogūs ir praktiški. Sijonai yra laisvi drabužiai, kurie leidžia judėti laisvai, o palaidinės užtikrina šilumą ir apsaugą nuo šalčio. Be to, sijonų ir palaidinių komplektai yra labai lengvai prižiūrimi ir plauti, todėl jie yra idealūs kasdieniam naudojimui.

Jei ieškote elegancijos, stilingumo ir patogumo, tuomet MiestoMada.lt parduotuvė yra vieta, kurioje galite rasti viską, ko jums reikia. Parduotuvėje galite pasirinkti iš įvairių sijonų ir palaidinių komplektų, kurie atitinka jūsų asmeninius poreikius ir stilių. Be to, parduotuvėje taip pat galite rasti komplektus su sijonais, kurie yra idealūs žiemos mėnesiais. Apsilankykite MiestoMada.lt ir pasirinkite savo mėgstamiausią sijonų ir palaidinių komplektą 

Klausimai ir atsakymai:

1. Ar sijonų ir palaidinių komplektai tinka tik šventinėms progoms?

Ne, sijonų ir palaidinių komplektai gali būti naudojami ne tik šventinėse progose, bet ir kasdieniame gyvenime. Šie drabužiai yra labai elegantiški ir stilingi, tačiau taip pat patogūs ir praktiški. Jie tinka ne tik įvairioms progoms, bet ir kasdieniam naudojimui.

2. Ar MiestoMada.lt parduotuvėje galima rasti įvairių sijonų ir palaidinių komplektų stilių ir spalvų?

Taip, MiestoMada.lt parduotuvėje galite rasti platų sijonų ir palaidinių komplektų asortimentą, kuris apima įvairias spalvas, raštus ir stilius. Galite pasirinkti klasikinius juodos spalvos komplektus arba įsigyti spalvingesnius, kurie atspindės jūsų asmeninį stilių.

GREITAS IR NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas perkantiems už 79€

PAPRASTAS GRĄŽINIMAS PAŠTOMATAIS

14 dienų grąžinimo politika su pinigų grąžinimo garantija 

Apsaugotas mokėjimas garantuotas

SSL šifravimo technologija užtikrina aukščiausią saugumo lygį.

Kokybiškas klientų aptarnavimas

Telefonu +37065588485 bei el.paštu [email protected]