Korsetai, bodžiai, diržai

Filtruoti pagal
Kategorijos
Pasirinkite dydį:
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dominuojanti spalva
Stilius, modelis, ypatybė
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filter

Korsetai, bodžiai, diržai

Kiekviena moteris nori jaustis graži ir seksuali. Daugiau pasitikėjimo savimi gali suteikti net ir apatiniai drabužiai, tokie kaip bodžiai, figūrą formuojantys korsetai ar moteriški diržai, skirti prilaikyti prisegamas kojines. Miestomada.lt internetinėje parduotuvėje tokių prekių pasirinkimas yra itin platus: čia siūlomi gracijos korsetai, vestuviniai korsetai, bodžiai merginoms, didelių dydžių korsetai, prabangūs bodžiai, vestuviniai bodžiai, įvairių spalvų puošnūs bodžiai, figūrą formuojantys bodžiai, ir t.t.

Korsetai moterims internetu

Korseto kilmės šalimi yra laikoma Venecija, kurioje šie figūrą formuojantys įtaisai pasirodė Renesanso pradžioje. Įdomu tai, kad korsetą sukūręs asmuo buvo kalvis. Žinoma, būtų klaidinga teigti, kad anksčiau korsetų nebuvo, tačiau iki tol korsetai labiau priminė suspaustus marškinius. Pirmą kartą itališkas žodis „corsetto“ buvo paminėtas 1265 metais. Šis terminas apibūdino aksesuarą, kuris apjuosia liemenį. 2001-2002 metais korsetai ir vėl išgyveno pakilimo erą. Nors ilgą laiką korsetai moterims kėlė daugybę įvairių nepatogumų, tačiau dvidešimt pirmojo amžiaus pradžioje viskas pasikeitė. Dabar korsetai yra itin populiarus aksesuaras, kuris, priklausomai nuo pasirinkto dizaino, gali būti dėvimas kaip atskiras drabužis, arba kaip figūrą formuojantis apatinukas. Korsetai po suknele – tai labai dažnas pasirinkimas: toks aksesuaras gana dažnai pasirenkamas įvairiomis ypatingomis progomis, kuomet siekiama, kad viskas būtų tiesiog tobula. Internetu galite išsirinkti labiausiai patinkantį korseto modelį ir jį užsisakyti vos per kelias akimirkas.

Bodžiai moterims internetu

Moteriškas bodis, kitaip dar dažnai vadinamas triko, – tai dailus ir labai patogus drabužis, kuris padeda palaikyti vientiso silueto įspūdį. Kadaise moteriški bodžiai buvo populiarūs tik tarp šokančių ar sportuojančių merginų, tačiau šiandien tokie drabužiai yra pasirenkami gerokai dažniau – bodžiai puikiai tinka ir kiekvienai dienai, ir įvairioms šventėms. Jei siekiama, kad figūra atrodytų kuo dailiau, gali būti pasirenkamas koreguojantis bodis, dėvint vestuvinę suknelę ar šviesius vasarinius drabužius puikiu pasirinkimu bus balti bodžiai, o dėvint tamsią suknelę – juodas bodis. Gražūs bodžiai taip pat gali būti dėvimi ir prie sijono – dailus bodis atstos palaidinę, ir padės išvengti nepatogumų, kuomet dėvimi marškinėliai kartais „lipa“ į viršų. Bodžiai prie sijono gali būti dėvimi ne tik šiltuoju metų laiku – taip pat puikiu pasirinkimu gali būti ir bodis ilgom rankovėm, kuris atstos rankas dengiančią palaidinę. Bodžiai pigiau visuomet yra siūlomi internetinėse parduotuvėse, todėl pasidairykite, kas yra siūloma Miestomada.lt svetainėje: čia parduodami įvairūs bodžiai moterims, kurie tikrai atitiks kiekvienos dailiosios lyties atstovės lūkesčius.

Moteriški diržai internetu

Liemenį formuojantis korsetas ar korsetas bodis padės suformuoti pageidaujamą figūrą, o diržai moterims leis užtikrinti stabilesnį prisegamų kojinių fiksavimą. Įvairių modelių moteriški diržai tikrai leis išsirinkti jums labiausiai patinkančias prekes, kurių internetu įsigysite tikrai palankia kaina. Tereikės atkreipti dėmesį į kelias svarbiausias savybes, ir rasti tinkamus pasirinkimus tikrai nebus labai sudėtinga.

Kaip išsirinkti tinkamą korsetą, bodį ar diržą?

  1. Įvairus apatinis trikotažas – korsetai, bodžiai ar diržai Miestomada.lt parduotuvėje bus pasirenkami kur kas greičiau, jei pažymėsite tinkamą šių apatinukų dydį. Pavyzdžiui, jei įprastai renkatės M dydį, galėsite susiaurinti savo paieškas pasirinkdama tokį atrankos savybę. Netrukus bus matomi visi jūsų užklausą atitinkantys apatiniai, todėl galėsite išsirinkti tinkamas prekes. Nepamirškite atsižvelgti į pateiktą dydžių lentelę – tai padės išsirinkti puikiai tinkančius apatinius.
  2. Atkreipkite dėmesį į apatinukų dizainą. Galbūt jus domina seksualūs moteriški bodžiai, o gal – liemenį formuojantys korsetai? Peržiūrėjusios įvairias siūlomas prekes priimti sprendimus galėsite gerokai paprasčiau.
  3. Atsižvelkite į apatinių spalvą. Korsetas, bodis ar diržas gali būti pačių įvairiausių spalvų. Galite rinktis juodus, baltus, kūno spalvos, raudonus ar kitų mėgstamų spalvų apatinukus.
  4. Moteriški bodžiai, diržai ir korsetai internetu parduodami labai įvairiomis kainomis, todėl naudinga pasvarstyti, kiek pinigų skirsite šių apatinukų įsigijimui. Miestomada.lt parduotuvėje prekes galėsite rikiuoti nuo mažiausios iki didžiausios kainos (arba atvirkščiai). Internetu korsetas, apatiniai diržai ar bodžiai neretai yra parduodami gerokai mažesnėmis kainomis, be to, šiai produkcijai neretai taikoma akcija, kuri leidžia dominančių prekių įsigyti dar pigiau.

Miestomada.lt parduotuvėje užsakytos prekės yra pristatomos klientui patogiausiu būdu. Jei užsakymo vertė yra 60 eurų (ar didesnė), pasirinktos prekės pristatomos nemokamai.

 

Kaip išsirinkti tinkamą bodį? ▾

Renkantis bodį, svarbiausia išsirinkti tinakmą dydį, tai padaryti bus nesunku, kadangi prie kiekvienos prekės pateikiame išmatavimų lentelę. Tuomet nuspręskite kokio modelio bei spalvos bodžio ieškote ir nerkite į paieškas.

Kodėl bodį verta pirkti internetu? ▾

Taip taupysite savo laiką, pirksite greitai ir patogai, rinkitės iš itin plataus asortimento.

Prekė pridėta į norų sąrašą

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad MiestoMada.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.