Žieminiai batai ir aulinukai

Filtruoti pagal
Batų dydis
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dominuojanti spalva
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filter

Žieminiai batai vaikams: kaip išsirinkti?

Nieko keista, kodėl mamytės bei tėveliai, vaikiškai avalynei kelia ypač daug įvairių reikalavimų. Tačiau bene daugiausiai jų galima išgirsti tuomet, kai kalbame apie žieminius batus. Ir, nieko keista, juk būtent iš šios avalynės rūšies tikimąsi iš tiesų labai daug: kad patikimai šildys kojas, tačiau tuo pat metu leis odai kvėpuoti ir išvengti prakaitavimo; jog atrodys gražiai; kad padai neslys ir užtikrins saugų ėjimą ar bėgimą snieguotu paviršiumi ir t.t. Tačiau nereikia pamiršti, kad ir žieminių batų, skirtų vaikams, pasirinkimas šiandien yra labai didelis, tad siekiant išsirinkti tinkamiausius, svarbu įvertinti ne vieną detalę.

Viena pagrindinių yra pėdos ilgis. Atsakingai išmatuokite vaiko pėdos ilgį, kad įsitikintumėte, kurie žieminiai batai tiks labiausiai; atsižvelkite ir į amžių. 

Ieškantieji tokių žieminių batų, kurie tiktų net ir pačiomis žvarbiausiomis dienomis, turėtų pirmenybę teikti avalynei su pašiltinimu, ar su kailiuku. Taip pat puikiai tiks ir ilgaauliai, kurie šildys ne tik pėdas, bet ir blauzdas. Įvardinti pasirinkimai – puikiai tiks pageidaujantiems maksimalios šilumos bei planuojantiems ilgesnes keliones lauke, net ir labai žvarbiu oru.

Tačiau svarbūs ne tik įvardinti kriterijai, bet ir pado ypatybės. Taigi, pirmenybę turėtumėte teikti batams, kurių padai neslystų einant ar bėgant apsnigtu paviršiumi.

Svarbu įvertinti ir individualius vaiko gebėjimus. Jei jūsų atžala batus aunasi savarankiškai, pirmenybę tokiai avalynei, kurią būtų patogu bei paprasta apsiauti be jūsų pagalbos, pavyzdžiui, puikiai tiks batukai su lipdukais. 

Tėveliai dažnai ieško atsakymo ir į klausimą, kokią pinigų sumą derėtų skirti šiam pirkiniui. Nereikia pamiršti, kad ankstyvoje vaikystėje avalynė išaugama itin greitai, todėl, numatę, kokiam laiko tarpui jis bus reikalinga, galėsite greičiau nuspręsti, kokią pinigų sumą verta skirti šiam  pirkiniui. Tačiau tuo atveju, jei šeimoje auga jaunėlė ar jaunėlis, kuriam vėliau ir atiteks vyresnės sesutės ar broliuko avalynė, tikrai neturėtumėte taupyti kokybės sąskaita. 

Na, ir, žinoma, taip pat nereikia pamiršti batų išvaizdos, juk žiemai skirta avalynė, gali ne tik patikimai šildyti, bet ir puošti. Pas mus rasite įvairių stilių, modelių, spalvų, skirtingais dekoro elementais puoštų žieminių batų. Tad galite būti tikri – patogumas, šiluma bei grožis tikrai yra suderinami, tad belieka išsirinkti labiausiai pirkinį.

Kodėl žieminiai batai vaikams turėtų būti įsigyjami Miesto Mada parduotuvėje?

Yra ne viena priežastis, kodėl žieminiai batai berniukams bei mergaitėms, turėtų būti perkami mūsų internetinėje parduotuvėje. Visų pirma, jūsų laukia itin didelis pasirinkimas – įvairių spalvų, dydžių, modelių batai, su raišteliais, lipdukais arba be jų. Ieškantieji sprendimų pačioms šalčiausioms žiemos dienoms, turėtų rinktis žieminius batus su kailiuku, pašiltinimu. 

Visi žieminiai batai, kuriuos galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje, yra pagaminti iš itin kruopščiai atrinktų, aukštos kokybės žaliavų. Tai užtikrina ne tik ilgą bei patikimą avalynės tarnavimą, bet ir paprastą jų priežiūrą. Nesunku pastebėti, kad būtent žieminei avalynei tenka susidurti su itin daug įvairių aplinkos veiksnių: drėgmė, sniegu, ant snieguotų paviršių išberta druska ir t.t. Tačiau šie veiksniai tikrai nesutrumpins iš itin aukštos kokybės pagamintos avalynės tarnavimo laiko.

Kainos – taip pat ne ką mažiau svarbus akcentas. Mūsų internetinėje parduotuvėje jos yra ypač patrauklios. O taip pat – pas mus verta užsukti ir tuo atveju, jei norite įsigyti itin pigios žieminės vaikiškos avalynės: mūsų internetinėje parduotuvėje akcija bei išpardavimas – ypač dažni reiškiniai, todėl jų metu  prekių kaina sumažėja net ir keliasdešimt procentų. 

Tačiau ir tai dar ne viskas – puikiai žinome, kad vaikų priežiūra reikalauja labai daug laiko. Tad sprendimas pirkti jiems reikalingą avalynę internetu, leis jums išvengti papildomų rūpesčių, o svarbiausia – sutaupyti daugiau laiko, tad jo daugiau liks smagioms žiemos pramogoms kartu su vaikais. 

Žieminė avalynė – vienas svarbiausių pirkinių jūsų vaikams. Ji turi būti šilta, patogi, patraukli, užtikrinanti malonias bei saugias keliones lauke. O Miesto Mados parduotuvėje, šiuos kriterijus atitinkančios avalynės įsigysite greitai bei patogiai. 

Prekė pridėta į norų sąrašą

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad MiestoMada.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.