MiestoMada.lt

Labas!

Ar norėtumėte prisijungti prie mūsų augančios bendruomenės ir kartu kurti stilingesnį rytojų? Mūsų internetinė avalynės parduotuvė ieško būtent Jūsų – kūrybingų asmenybių, kurios dalijasi aistra mados inovacijoms.

Mes vertiname kiekvieną turinio kūrėją, nepriklausomai nuo sekėjų skaičiaus – nes tikime, kad tikrasis jėga slypi asmeniškame ryšyje su auditorija. Todėl kviečiame Jus tapti mūsų partneriais ir kartu šviesti mados pasaulį!

Jei esate pasirengę dalintis savo stiliaus įžvalgomis, pristatyti naujausias kolekcijas ir kartu siekti tvarumo mados industrijoje, pildykite formą šioje nuorodoje ir prisijunkite prie mūsųprisijunkite prie mūsų komandos.

NUORODA Į KONTAKTŲ FORMĄ

Nesvarbu, ar Jūsų platforma yra didelė, ar maža, mes esame suinteresuoti bendradarbiauti ir kartu kurti vertę Jūsų sekėjams. Laukiame Jūsų kūrybinių idėjų ir unikalaus požiūrio!

Su geriausiais linkėjimais,

MiestoMada.lt  Komanda

GREITAS IR NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas perkantiems už 79€

PAPRASTAS GRĄŽINIMAS PAŠTOMATAIS

14 dienų grąžinimo politika su pinigų grąžinimo garantija 

Apsaugotas mokėjimas garantuotas

SSL šifravimo technologija užtikrina aukščiausią saugumo lygį.

Kokybiškas klientų aptarnavimas

Telefonu +37065588485 bei el.paštu [email protected]

Prekė pridėta į norų sąrašą

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad MiestoMada.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.